Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Wydajne baterie HP zapewniają długi czas pracy urządzenia bez konieczności częstego podłączania go do zasilania. Wysoka pojemność oraz nowoczesne zabezpieczenia – to wyróżnia baterie HP. W przypadku wątpliwości z doborem odpowiedniej baterii, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiednią do Twojego laptopa.

Poszukujesz zasilacza do swojego notebooka HP? Pomożemy Ci dobrać odpowiedni model. Oryginalne zasilacze HP są bezpieczne w użytkowaniu. Zapewniają ciągłą pracę urządzenia, bez obawy przed utratą energii.

Torby na notebooka firmy HP pozwalają na bezpieczne i komfortowe przenoszenie urządzenia. Cechują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz nowoczesną stylistyką. Zaprojektowane zostały z dbałością o detale. W ofercie znaleźć można torby dostosowane do każdej wielkości notebooka.

W asortymencie myszy i klawiatur HP znaleźć można zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe modele. Akcesoria HP zostały wykonane z dbałością o szczegóły, przez co są wytrzymałe i funkcjonalne. Kupując mysz lub klawiaturę z logo HP masz gwarancję najwyższej jakości!

Potrzebujesz rozszerzyć możliwości swojego laptopa? Dzięki stacjom dokującym HP można podłączyć do laptopa większą liczbę urządzeń. Stacja dokująca wraz z urządzeniem może leżeć na biurku, a gdy tylko będzie taka potrzeba, w szybki i łatwy sposób można do niej podłączyć swój laptop. Jest to doskonałe rozwiązanie do biur, gdzie wysoka funkcjonalność urządzeń ma duże znaczenie.

Rozbuduj swoje urządzenie i zyskaj większe możliwości z użyciem pamięci HP. Dzięki rozszerzeniu pamięci, sprzęt zyskuje wyższą wydajność i szybkość w działaniu, a Twoja praca staje się komfortowa i efektywna.

Zyskaj większą przestrzeń do magazynowania swoich danych, dzięki pojemnym dyskom HP. W ofercie producenta znaleźć można zarówno dyski HDD, jak i dyski SSD, które zapewniają wyższą wydajność, cichą pracę oraz bezpieczeństwo danych.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.