Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

O nas

 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM HP

 

NETLAND COMPUTERS istnieje na rynku od 1995 roku. Firma zajmuje się kompleksową obsługą IT klientów biznesowych i prywatnych.

Sklep komputerowy NETLAND COMPUTERS oferuje szeroki wybór produktów nowych i używanych (laptopy, drukarki, komputery, monitory), oprogramowanie oraz profesjonalny serwis komputerowy. Prowadząc sprzedaż internetową współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami sprzętu IT.

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wypożyczaniem sprzętu ITprofesjonalnym serwisem, odzyskiwaniem danych oraz likwidacją sprzętu elektronicznego. Siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmują teren całej Polski.

Serwis komputerowy i naprawa laptopów to profesjonalne usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą naprawę usterek urządzeń biurowych, z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat.

NETLAND COMPUTERS ma ogromne doświadczenie we współpracy B2B. O naszym profesjonalizmie świadczy grono zadowolonych klientów, wśród których znajdują się m.in. następujące firmy i instytucje – NESTLE S.A., WASKO S.A., Energa S.A., Starostwo Kaliskie, Politechnika Łódzka, Super-Pharm Polska, KLA Kalisz, Agencja OBWE, EUROTELE.

 

Dlaczego my?

HP Partner

Kupujesz u autoryzowanego partnera HP. Cały asortyment sklepu pochodzi z polskiej dystrybucji.

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN. 95% paczek wysyłamy w 24h od momentu zamówienia.

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu. Jako jedni z nielicznych zapewniamy dla naszych Klientów pomoc techniczną po sprzedaży.

 

 

Co mówią o nas Klienci?

Według Opineo 99% naszych Klientów poleca sklep HP Partner.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.