Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Baterie HP są używane głównie w laptopach, notebookach, tabletkach i innych przenośnych urządzeniach firmy HP. Zapewniają one zasilanie w sytuacjach, gdy urządzenie nie jest podłączone do źródła zasilania zewnętrznego. Istnieje wiele rodzajów baterii dostosowanych do różnych modeli laptopów HP. Baterie mogą się różnić pod względem pojemności, napięcia, typu oraz czasu pracy na baterii.

Zasilacze HP to urządzenia przeznaczone do dostarczania zasilania elektrycznego do różnych urządzeń elektronicznych, głównie do laptopów, monitorów czy innych urządzeń marki HP.

Torby do notebooków HP są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić ochronę przenośnemu komputerowi i ułatwić przenoszenie wraz z akcesoriami. Torby do notebooków HP są wyściełane, aby zapewnić odpowiednią ochronę przed uderzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu.

Klawiatury i myszy HP są często projektowane z myślą o kompatybilności z produktami firmy HP oraz o zapewnieniu wygody, wydajności i trwałości. Klawiatury HP są często zaprojektowane z myślą o ergonomicznym ułożeniu klawiszy, co zapewnia wygodę podczas pisania oraz minimalizuje zmęczenie rąk.

Stacje dokujące HP to urządzenia, które pozwalają użytkownikom podłączyć swoje laptopy do różnych zewnętrznych urządzeń i akcesoriów za pomocą jednego złącza. Te stacje dokujące zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu pracy oraz zapewnieniu większej funkcjonalności użytkownikom laptopów HP.

Części zamiennych HP odnoszą się do różnorodnych komponentów, które mogą być wymieniane w urządzeniach tego producenta, takich jak laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, serwery, czy urządzenia sieciowe. Te części są dostępne w przypadku awarii, modernizacji lub konserwacji sprzętu.

Pamięć RAM (Random Access Memory) jest jednym z kluczowych elementów w komputerach, w tym także w urządzeniach HP, ponieważ ma bezpośredni wpływ na wydajność systemu. Pamięć RAM jest używana przez procesor do przechowywania tymczasowych danych i programów, z którymi aktualnie pracuje.

Dyski używane w urządzeniach HP mogą być różnego rodzaju, ale najczęściej spotykane są dwa główne typy: dyski twarde HDD (Hard Disk Drive) oraz dyski SSD (Solid State Drive).

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.