Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Microsoft 365 Business Basic EEA CSP CFQ7TTC0LH18D (no teams) pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament roczny

294 zł
239,02 zł netto
Kod producenta: CFQ7TTC0LH18D/P1Y Dostępność: bardzo duża Producent: Microsoft Gwarancja: Brak Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 62 741 22 66

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

Hewlett Packard

Kupujesz u zaufanego dostawcy

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Microsoft 365 Business EEA (dawniej Office 365 Business Essentials) to produkt przeznaczony dla firm zatrudniających mniej niż 300 pracowników. Zawiera pakiet Office w wersji online, a ponadto wiele innych narzędzi usprawniających współpracę między pracownikami.

Abonament obejmuje licencję na 1 użytkownika do aktywacji na maksymalnie 15 urządzeniach według wskazanych poniżej grup:
- 5 komputerów PC lub Mac
- 5 smartfonów
- 5 tabletów

Znane i lubiane programy w wersji online: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i inne. Wraz z pakietem Microsoft 365 Business Basic (dawniej Office 365 Business Essetnials) otrzymujesz dostęp do poczty Exchange oraz bezpieczny dysk OneDrive o pojemności 1 TB.

Microsoft 365 Business EEA - nowa platforma aplikacji Office 365

  • Nowa platforma firmy Microsoft to pakiety zapewniające wydajność i łączące w sobie to co najlepsze w swojej klasie - aplikacje pakietu Office, inteligentne usługi w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia dla małych i średnich firm.

 

Microsoft 365 dopasowany do pracy online

Aktualne aplikacje Office Microsoft

Korzystaj z programów Office 365 takich jak Word, Excel, Outlook czy PowerPoint w wydaniu internetowym. Po prostu zaloguj się do swojego konta z wykorzystaniem swojej przeglądarki internetowej i zacznij pracę.

Dysk OneDrive - 1 TB przestrzeni w chmurze

OneDrive dla Firm to bezpieczny dysk w chmurze, dzięki któremu możesz wygodnie dzielić się plikami z zespołem. Dostęp do nich będziesz miał zawsze przy sobie - w telefonie, tablecie czy na komputerze.

Niezawodna poczta Microsoft Exchange

Pakiet Microsoft 365 Business Basic udostępnia również usługę Microsoft Exchange. Twój adres e-mail Dzięki pojemnej skrzynce 50 GB nie musisz martwić się o brakującą przestrzeń na wiadomości od swoich klientów.

Aktywacja usługi zajmuje kilku minut. Rozliczenie obejmuje miesięczny lub roczny cykl płatności. Rezygnacja możliwa jest w dowolnym momencie. Dzięki aktualizacjom usługa będzie zawsze zawierać najnowsze składniki oraz gwarancję dostępności wynoszącą 99,9% czasu w roku. W zdarzeniach krytycznych Microsoft oferuje pomoc telefoniczną w zdarzeniach krytycznych dostępną 24/7. Dodatkowo możliwa jest integracja z usługą Active Directory.

Programy wchodzące w skład Microsoft 365 Business to m.in.:

• Exchange Online - poczta biznesowa o pojemności 50 GB z możliwością dokupienia przestrzeni dyskowej. W poczcie tej jest dostępna globalna książka adresowa i kalendarz, a także grupy.
• OneDrive - przestrzeń dyskowa o pojemności 1 TB na użytkownika. W OneDrive można tworzyć, przechowywać i udostępniać pliki. Narzędzie świetnie sprawdzi się w pracy zespołowej dzięki możliwości pracy wielu osób w czasie rzeczywistym na tym samym dokumencie.
• Skype dla Firm - Skype można zainstalować offline, ale jest też dostępny online. Pozwala na połączenia video oraz głosowe z innymi osobami, przesyłanie wiadomości na czacie i konferencje.
• SharePoint - to witryna intranetowa dla działów, zespołów, projektów. SharePoint jest rozbudowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem. Pozwala zarządzać wieloma zasobami firmy z jednego miejsca.
• Yammer - komunikator służący jednocześnie do gromadzenia zasobów przypisanych do danego projektu. Pozwala tworzenie grup projektowych, działowych czy ogólnych.
• Aplikacje Office w wersji online - Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher w wersji online dostępnej przez internet. Dostępność 24/7, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Ponadto Office 365 Business Essentials zawiera narzędzia do spersonalizowanego wyszukiwania i odnajdowania. Ich zaawansowane funkcje pozwalają szybko odnaleźć potrzebne pliki.

Wymagania systemowe

Komputery PC/Mac - zainstalowany system operacyjny
• Windows XP z dodatkiem SP3
• Windows Vista z dodatkiem SP2
• Windows 7
• Windows 10
• Windows 11
• Mac OS X 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard)
• Windows Server 2003
• Windows Server 2008
 
Przeglądarki zainstalowane w komputerac PC/Mac
• Safari, Chrome i Firefox:
usługa Office 365 jest przeznaczona do pracy z bieżącą wersją przeglądarek Safari, Chrome i Firefox.
• Microsoft Edge:
usługa Office 365 jest przeznaczona do pracy z najnowszą wersją przeglądarki Microsoft Edge. Aktualizacje przeglądarki Microsoft Edge są dostępne za pośrednictwem gałęzi obsługi systemu Windows (w języku angielskim).Usługa Office 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Edge starszych niż najnowsza, ale usługa Office 365 nie może udzielać żadnych gwarancji w tym zakresie.
• Internet Explorer:
usługa Office 365 jest przeznaczona do pracy z przeglądarką Internet Explorer 11. W razie używania wcześniejszej wersji zaleca się uaktualnienie przeglądarki do wersji Internet Explorer 11. Usługa Office 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Internet Explorer innych niż Internet Explorer 11, ale nie udziela się żadnych gwarancji w tym zakresie. Jeśli Twoja organizacja korzysta z wcześniejszych wersji przeglądarki Internet Explorer w celu uzyskiwania dostępu do starszych usług i aplikacji sieci Web, warto rozważyć uaktualnienie do przeglądarki Internet Explorer 11 i przeprowadzenie oceny trybu przedsiębiorstwa dla przeglądarki Internet Explorer 11. Zapewnia on zgodność z poprzednimi wersjami dla starszych aplikacji sieci Web.

Przeglądarki dla urządzeń przenośnych

można używać dowolnej przeglądarki dla urządzeń przenośnych obsługiwanej przez firmę Microsoft, łącznie z przeglądarką Intune Managed Browser.

Zapytanie o "Microsoft 365 Business Basic EEA CSP CFQ7TTC0LH18D (no teams) pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament roczny"

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.