Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Microsoft 365 Business Standard CSP 5C9FD4CCY pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament roczny

747 zł
607,32 zł netto
Kod producenta: 5C9FD4CCY Dostępność: bardzo duża Producent: Microsoft Gwarancja: Nie podlega gwarancji Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 62 741 22 66

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

Hewlett Packard

Kupujesz u zaufanego dostawcy

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Microsoft 365 Business Standard (dawniej Office 365 Business) przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 300 pracowników. Dedykowany jest dla użytkowników potrzebujących dostępu do znanych aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher i Access zarówno offline jak i online (wersje przeglądarkowe). W ramach tej usługi otrzymujemy także możliwość przechowywania i udostępniania danych online za pomocą OneDrive o przestrzeni dyskowej wynoszącej 1TB. Narzędzie to świetnie sprawdzi się w zadaniach zespołowych dzięki funkcji pracy wielu użytkowników w czasie rzeczywistym z tym samym dokumentem.

Microsoft 365 Business Standard (Office 365 Business Premium)

Microsoft 365 Business Standard to kompleksowy pakiet biurowy dla wymagających użytkowników

Korzystaj z kompleksowego rozwiązania od Microsoft, który pozwoli Ci korzystać z zawsze aktualnych programów. Microsoft 365 Business Standard to aplikacje online, aplikacje klasyczne instalowane na PC lub Mac, bezpieczny dysk OneDrive, komunikator MS Teams i poczta Exchange.

Microsoft 365 Business - nowa platforma, ta sama jakość

Nowa platforma firmy Microsoft to chmura wydajności, która łączy to co najlepsze w swojej klasie, czyli aplikacje pakietu Office, inteligentne usługi w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia dla małych i średnich firm.

Microsoft 365 Business Standard (Office 365 Business Premium) to kompleksowy pakiet zawierające wszystkie niezbędne do współpracy narzędzia - Microsoft Teams (wideokonferencje i firmowy czat), aplikacje Office (Word, Excel, PowerPoint czy Outlook w wersji instalowanej na PC, Mac i online), pocztę Exchange oraz dysk OneDrive 1 TB do współdzielenia plików.
Usprawnij komunikację z Microsoft Teams

Microsoft Teams to nowy komunikator dostępny w pakiecie Microsoft 365 Business Standard (Office 365 Business Premium). Stanowi on centrum pracy zespołowej w Twojej firmie. Usługa Teams pozwala bez problemu pracować z każdego miejsca, łącząc wszystkie elementy związane z efektywną współpracą - czat, spotkania i wideokonferencje, a także bezpośrednią możliwość edycji plików Word, Excel czy PowerPoint wewnątrz aplikacji.

Outlook 365 - pracuje tam, gdzie jesteś

Urządzenia przenośne, komputer Mac, Outlook dla systemu Windows, czy w sieci Web to wersje najpopularniejszego klienta pocztowego, z których możesz korzystać w pakiecie Microsoft 365 Business Standard. Dzięki pełnej synchronizacji z kalendarzami z łatwością będziesz mógł koordynować pracę całego zespołu.

Lepsza współpraca z aplikacjami dostępnymi na komputerze i online

Współpracuj z dowolnego miejsca na świecie w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że jednym kliknięciem udostępnisz dokumenty, aby zaprosić inne osoby do współtworzenia lub komentowania dokumentów. Będziesz także pewny, że każda osoba w organizacji posiada aktualną wersję pliku.

Instalacja na 5 różnych urządzeniach

Używasz Office na laptopie i urządzeniu mobilnym? Jedna licencja Microsoft 365 Business Standard (Office 365 Business lub Business Premium) pozwala Ci korzystać z pakietu aż na 5 różnych urządzeniach w tym samym czasie.
Abonament obejmuje licencję na 1 użytkownika do aktywacji na maksymalnie 15 urządzeniach według wskazanych poniżej grup:
- 5 komputerów PC lub Mac
- 5 smartfonów
- 5 tabletów

Aktywacja usługi zajmuje kilku minut. Rozliczenie obejmuje miesięczny cykl płatności. Rezygnacja możliwa jest w dowolnym momencie. Dzięki aktualizacjom usługa będzie zawsze zawierać najnowsze składniki oraz gwarancję dostępności wynoszącą 99,9% czasu w roku. W zdarzeniach krytycznych Microsoft oferuje pomoc telefoniczną w zdarzeniach krytycznych dostępną 24/7. Dodatkowo możliwa jest integracja z usługą Active Directory.

Wymagania systemowe

Komputery PC/Mac - zainstalowany system operacyjny
• Windows XP z dodatkiem SP3
• Windows Vista z dodatkiem SP2
• Windows 7
• Windows 10
• Mac OS X 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard)
• Windows Server 2003
• Windows Server 2008

Przeglądarki zainstalowane w komputerac PC/Mac
• Safari, Chrome i Firefox:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z bieżącą wersją przeglądarek Safari, Chrome i Firefox.
• Microsoft Edge:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z najnowszą wersją przeglądarki Microsoft Edge. Aktualizacje przeglądarki Microsoft Edge są dostępne za pośrednictwem gałęzi obsługi systemu Windows (w języku angielskim).Usługa Office 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Edge starszych niż najnowsza, ale usługa Office 365 nie może udzielać żadnych gwarancji w tym zakresie.
• Internet Explorer:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z przeglądarką Internet Explorer 11. W razie używania wcześniejszej wersji zaleca się uaktualnienie przeglądarki do wersji Internet Explorer 11. Usługa Office 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Internet Explorer innych niż Internet Explorer 11, ale nie udziela się żadnych gwarancji w tym zakresie. Jeśli Twoja organizacja korzysta z wcześniejszych wersji przeglądarki Internet Explorer w celu uzyskiwania dostępu do starszych usług i aplikacji sieci Web, warto rozważyć uaktualnienie do przeglądarki Internet Explorer 11 i przeprowadzenie oceny trybu przedsiębiorstwa dla przeglądarki Internet Explorer 11. Zapewnia on zgodność z poprzednimi wersjami dla starszych aplikacji sieci Web.

Urządzenia przenośne

• Windows:
aplikacje pakietu Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Poczta programu Outlook i Kalendarz programu Outlook) wymagają systemu Windows 10.
• iOS:
pakiet Office dla tabletu iPad® i telefonu iPhone® wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Pakiet Office dla tabletu iPad Pro™ wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego.
• Android:
pakiet Office dla systemu Android™ można zainstalować na tabletach i telefonach, które spełniają następujące kryteria: działają pod kontrolą systemu Android KitKat 4.4 lub nowszego i mają procesor oparty na architekturze ARM lub procesor firmy Intel (x86).

Przeglądarki dla urządzeń przenośnych:
można używać dowolnej przeglądarki dla urządzeń przenośnych obsługiwanej przez firmę Microsoft, łącznie z przeglądarką Intune Managed Browser.

Zapytanie o "Microsoft 365 Business Standard CSP 5C9FD4CCY pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament roczny"

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.