Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: Kup dowolnego notebooka HP i odbierz 30 PLN w serwisie Pyszne.pl

Pracuj ze smakiem z wydajnymi urządzeniami HP!

Skorzystaj z pysznej promocji na hppartner.pl oraz ciesz się efektywną pracą z wydajnym urządzeniem i ulubionym daniem! Rozdajemy naszym Klientom środki w serwisie Pyszne.pl do wykorzystania na zamówienie w dowolnej restauracji. Szybki obiad w pracy? Wieczór ze znajomymi? A może… leniwe śniadanie prosto pod drzwi? Wykorzystaj środki w Pyszne.pl jak tylko chcesz.

 

Co należy zrobić, aby otrzymać maila z linkiem do odebrania środków?

To proste… kupujesz notebooka HP w naszym sklepie internetowym, w komentarzu do zamówienia podajesz adres e-mail, pod który mamy wysłać link i gotowe! Link uprawniający do odebrania środków na ulubione jedzenie wyślemy w ciągu 5 dni od zrealizowania Twojego zamówienia. Nagrody szukaj pod wskazanym w komentarzu do zamówienia adresem e-mail.

 

Link? Dlaczego nie dostanę kodu?
Decydując się na ten sposób rozdawania upominków – w postaci linków uprawniających do odbioru środków w serwisie Pyszne.pl, jesteśmy w stanie zapewnić Ci możliwość zakupu jedzenia bez konieczności określenia minimalnej kwoty zamówienia. Co więcej? Niewykorzystane środki wracają do puli nagród – Klienci, którzy nie będą chcieli skorzystać z funduszy na Pyszne.pl po prostu tego nie zrobią, wtedy kolejna osoba otrzyma od nas prezent w postaci środków pieniężnych do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

 

 

Jak odebrać środki pieniężne?
W momencie, gdy otrzymasz już od nas maila z linkiem umożliwiającym odebranie środków pieniężnych, kliknij w niebieski przycisk „Aktywuj teraz”

Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę internetową w serwisie Pyszne.pl, na której czeka Cię wybór jednej z dwóch możliwych opcji.

 

 

Wariant 1 – Brak konta w serwisie Pyszne.pl
Jeśli nie masz swojego konta w serwisie Pyszne.pl możesz z tego miejsca je utworzyć, klikając niebieski przycisk „Utwórz nowe konto”.

 

 

Po standardowej procedurze tworzenia nowego konta, środki pieniężne zostaną do niego przypisane.

Wariant 2 – Dopisanie środków do istniejącego konta w serwisie Pyszne.pl
Jeśli masz swoje konto w serwisie Pyszne.pl możesz z tego miejsca scalić je z adresem, do którego zostały przypisane środki pieniężne. Klikając biały przycisk „Mam konto” w szybki sposób zalogujesz się do swojego istniejącego konta, a następnie scalisz je z adresem e-mail, który został podany w komentarzu przy składaniu zamówienia. Po poprawnym zalogowaniu, środki trafią na Twoje konto w serwisie Pyszne.pl.

Jeśli zrobisz wszystko poprawnie, środki powinny po chwili pojawić się na Twoim koncie w serwisie Pyszne.pl.

 

Regulamin promocji

 

* Okres trwania promocji - Promocja trwa od 17 czerwca do 31 lipca lub do wyczerpania zapasu linków aktywacyjnych umożliwiających odebranie środków pieniężnych w serwisie Pyszne.pl. W puli znajduje się 100 linków promocyjnych.

** Urządzenia objęte promocją - Promocją objęte są wybrane, odpowiednio oznaczone urządzenia HP zakupione wyłącznie przez stronę internetową sklepu www.hppartner.pl w okresie trwania promocji

 

Urządzeniami objętymi promocją są wszystkie notebooki HP, zakupione w naszym sklepie internetowym.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.