Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP przedstawia nowe urządzenia do skutecznej pracy zdalnej i hybrydowej

W ostatnim czasie głośno jest o temacie równowagi między pracą a życiem prywatnym, dlatego priorytetem dla wielu profesjonalistów stała się elastyczność działania. Zapewnienie najwyższej jakości współpracy i realizacji zadań bez względu na to, gdzie znajdują się pracownicy to zadanie, które w dużym stopniu przypada producentom sprzętu IT i oprogramowania oraz dostawcom rozwiązań dla firm.

Przewiduje się, że blisko połowa pracowników do 2023 roku będzie miała możliwość chociaż w części decydować o swoim trybie i miejscu pracy. W takiej sytuacji ważne jest, aby pracownik miał dostęp do urządzeń i technologii, które zapewnią mu wygodę i wysoką jakość pracy, jednocześnie zachowując nieprzerwany kontakt ze swoimi współpracownikami. Sprzęt do takiego trybu pracy powinien być przede wszystkim funkcjonalny oraz bezpieczny.

HP zapowiedziało nowości, które mają stworzyć optymalne miejsce pracy dla pracowników zdalnych i hybrydowych. Do nowych modeli należą:

  • HP 34″ All-in-One – wszechstronne urządzenie AiO łączące wydajność z funkcjonalnością;
  • HP Z32k G3 4K – monitor zapewniający niezwykle wysoką jakość szegółów oraz głębię kolorów
  • HP 965 4K – kamera internetowa oferująca obraz, który zadowoli każdego profesjonalistę

 

HP 34 All-in-One

Jakość wideo podczas rozmów staje się priorytetem wielu pracowników i aż 75% rozmówców uważa, że ma ona spore znaczenie dla ich sukcesu w pracy. Nowy 34-calowy HP 34 All-in-One zapewnia niezwykle wysoką jakość wideokonferencji. Wszystko dzięki obsłudze dwóch strumieni wideo i opcji przełączania kamer. Urządzenie posiada odłączaną, magnetyczną kamerę 16MP (4MP Binned), którą można ustawić w najdogodniejszej dla użytkownika pozycji. Dodatkowo posiada ona również funkcję automatycznego kadrowania i spłaszczania obrazu, dzięki czemu widok udostępnianych w czasie rzeczywistym prezentacji czy tablic będzie ostry i wyraźny.

HP 34″ AiO posiada bogate wyposażenie, w tym wyświetlacz 5K WUHD (5120×2160) o przekątnej 34 cali i proporcjach 21:9. W środku znalazły się procesory Intel Core 12. generacji z technologią Intel vPro® oraz karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX™. Dodatkową zaletą jest możliwość rozbudowy pamięci masowej, a także pamięci RAM (nawet do 128 GB na dysku DDR5). Dzięki mocnym podzespołom użytkownik zrealizuje nawet najbardziej rozbudowane i wymagające projekty.

 

HP Z32k G3 4K

Ten model będzie pierwszym na świecie monitorem IPS Black, który wyposażono w technologię Thunderbolt™ 4. Pozwala ona twórcom z różnych branż w pełni wykorzystać potencjał urządzenia do realizacji kreatywnych projektów. HP Z32k G3 w rozdzielczości 4K posiada technologię panelu IPS Black, która pozwala uzyskać głębszą czerń, żywsze kolory i szeroką gamę barw na poziomie 98% P3, a także dwukrotnie wyższy współczynnik kontrastu niż w tradycyjnych panelach IPS.

 

HP 965 4K

Blisko ¾ pracowników ocenia swoich rozmówców na podstawie jakości dźwięku i obrazu, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o właściwą kamerę. HP 965 4K pozwala użytkownikom kontaktować się niemal tak, jakby byli ze sobą twarzą w twarz. Podstawowe cechy modelu to niezwykle czysty i wyraźny obraz w rozdzielczości 4K oraz funkcja automatycznej ostrości i kadrowania twarzy AI. Dodatkowo na korzyść HP 965 4K przemawia zaawansowana redukcja szumów oraz dwa mikrofony, które zapewnią idealną jakość dźwięku. Urządzenie oferuje szeroki wybór pola widzenia – 78°, 90° i 100° oraz możliwość obrotu o 360° czy pochylenia o 90°.

 

HP przygotowało serię urządzeń dla pracowników zdalnych i hybrydowych, które pozwolą na komfortową i profesjonalną pracę bez względu na miejsce działania. Obraz najwyższej jakości, wydajność godna profesjonalistów oraz sprawdzone podzespoły, z którymi zrealizujesz nawet najbardziej wymagające projekty – to wszystko znajdzie się w nowych urządzeniach od HP. Przedstawione modele będą dostępne jeszcze tej jesieni.

 

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.