Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP Pavilion x360 14 – nowość z myślą o elastyczności

Już wkrótce HP wypuści na polski rynek dwa nowe, 14-calowe laptopy z serii Pavilion, w tym HP Pavilion x360. Powstały z myślą o zapewnieniu zarówno wygody pracy, jak i rozrywki po godzinach, gwarantuje wydajność i komfort działania, który zadowoli wymagających użytkowników.

HP Pavilion x360 skonstruowano tak, aby umożliwić obracanie ekranu o 360 stopni, dzięki czemu z urządzenia można korzystać pod dowolnym kątem. Wewnątrz zastosowano procesory Intel Core 12. generacji z opcjonalną funkcją Intel 5G 5000, która zapewnia szybsze pobieranie filmów czy zmniejsza opóźnienia w grach wieloosobowych.

O bezpieczeństwo użytkownika zadba dodatkowo zintegrowana funkcja ręcznej przysłony kamery. Wygodę rozmów online gwarantuje kamera 5 MP z technologią HP Presence redukującą szumy, a osiąganie jak najwyższej wydajności to zasługa funkcji HP Command Center.

Urządzenie jest wykonane z ekologicznych materiałów – metalu z recyklingu oraz tworzyw sztucznych uzyskanych z oceanów. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych: space blue, pale rose gold, oraz natural silver.

HP Pavilion x360 14 będzie dostępny w Polsce już w sierpniu, w cenach zaczynających się od 4299 PLN

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.