Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP Pavilion Plus - nowe urządzenie w popularnej serii

Firma HP zapowiedziała dwa nowe, 14-calowe laptopy z serii Pavilion, a wśród nich HP Pavilion Plus. Urządzenie powstało z myślą o połączeniu wygody pracy i rozrywki po godzinach. Wyposażone w wydajne podzespoły, gwarantuje płynność oraz komfort działania.

HP Pavilion Plus dzięki metalowej obudowie o grubości 16.5 mm cechuje się najsmuklejszą konstrukcją wśród urządzeń z tej serii. W środku znajdą się procesory Intel Core 12. generacji oraz karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2050 ze wsparciem OMEN Gaming Hub, który pozwala cieszyć się komfortową pracą czy czasem wolnym z filmem lub grą. Bezawaryjną obsługę zapewni również dopracowany system chłodzenia z dwoma wentylatorami i rurkami cieplnymi, które znacznie poprawiają efektywność przepływu powietrza podczas wymagającej dla podzespołów pracy.

Charakter biznesowy urządzenia potwierdza natomiast zastosowanie autorskich funkcji dbających o idealną łączność w różnorodnych warunkach oraz zachowanie wydajności na podstawie indywidualnej pracy użytkownika. Wisienką na torcie jest pierwszy w serii Pavilion opcjonalny wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości i proporcjach 16:10.

Dodatkowo użytkownik spodziewać się może dwóch głośników od B&O z technologią dźwięku oraz aplikacji i technologii producenta – HP Palette, HP Presence czy HP Command Center. Laptop występować będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – Space Blue oraz Natural Silver.

Urządzenie ma mieć swoją premierę w sierpniu, a jego cena wynosić będzie około 4500 zł.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.