Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Premiera imponującego HP ZBook Fury 16 G9 już wkrótce!

Wkrótce swojej premiery ma doczekać się nowa stacja robocza z serii HP ZBook. Fury 16 G9 będzie prezentować najwyższą jakość i wydajność, dzięki czemu sprawdzi się wśród fanów sprzętu z wysokiej półki.

Ekran urządzenia o przekątnej 16 cali będzie oferował rozdzielczość 4K lub FullHD+. W pierwszej z wersji znajdzie się dotykowa matryca OLED o jasności do 400 nitów, z pełnym odwzorowaniem barw DCI-P3. O płynność działania wymagających programów zadbają natomiast opcjonalne karty graficzne od najpopularniejszych producentów – NVIDIA RTX A5500 oraz AMD Radeon Pro W6600M.

Wydajność pracy urządzenia zapewnią najnowsze procesory Intel Core i5, i7 i i9 dwunastej generacji, w tym imponujący, 16-rdzeniowy i9 12950HX z maksymalnym taktowaniem aż 5,0 GHz. Użytkownik otrzyma także do dyspozycji pamięć RAM typu DDR5 do 128 GB oraz dyski SSD o ogromnej pojemności do nawet 22 TB.

HP ZBook Fury 16 G9 w sprzedaży pojawi się najprawdopodobniej w czerwcu, jednak cena oraz dokładna data premiery nie są jeszcze znane.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.