Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP przejmuje Poly! Producent stawia na pracę hybrydową

HP ogłosiło przejęcie firmy Poly, która zajmuje się produkcją sprzętu audio i wideo dla biur. Jest to wyraźny krok w kierunku rozwoju oferty w zakresie pracy zdalnej i hybrydowej.

Za akcje Poly, HP Inc. zapłaci łącznie ponad 3 miliony dolarów, jednak inwestycja ta zapewni długofalowe korzyści zarówno producentowi, jak i jego klientom. W wyniku pandemii powstał stały i duży popyt na technologie ułatwiające pracę zarówno w domu, jak i w biurze.

Pracownicy i pracodawcy wykazują zainteresowanie narzędziami usprawniającymi działanie w różnych trybach pracy, co zainspirowało HP do inwestycji w ulepszanie swoich rozwiązań dla dynamicznych firm. Szacuje się, że segment rozwiązań biurowych dla sal i pokoi konferencyjnych do 2024 roku może się nawet potroić.

Połączenie HP i Poly to szansa na bycie wiodącym producentem z zakresu urządzeń i rozwiązań dla pracy hybrydowej. Sprawdzony sprzęt HP wraz z rozwiązaniami Poly dla wideokonferencji, oprogramowaniem, kamerami, zestawami słuchawkowymi i systemami komunikacji głosowej stworzy idealne narzędzia dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Zakup Poly sfinalizowany zostanie prawdopodobnie do końca 2022, ale już teraz ma przynieść zyski i naznaczyć kierunek rozwoju dla HP.

 

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.