Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Wykryto ponad 3 miliony podrobionych materiałów HP. Kupuj od sprawdzonych sprzedawców, aby ich uniknąć!

W ubiegłym roku fiskalnym dzięki pomocy klientów, partnerów i służb wykryto ponad 3,5 miliona podrabianych materiałów eksploatacyjnych, z czego 646 tys. pochodziło z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Jest to o około milion mniej niż w roku poprzedzającym.

Według informacji producenta oszuści na masową skalę działają przede wszystkim w sferze internetowej. W dużym stopniu jest to wynik pandemii i konieczności znalezienia nowego kanału handlu. HP poleca uważać na zbyt tanie oferty informując jednocześnie, że współpracują z internetowymi sklepami w celu identyfikacji nieoryginalnych produktów.

Drogą do ograniczenia liczby podróbek w obiegu są ciągłe kontrole dostaw u klientów i partnerów. Przeprowadzane audyty zarówno wykluczają nieoryginalne materiały ze sklepów, jak i zwiększają wiarygodność i skuteczność działania partnerów.

Jak możesz pomóc?

Jeśli podejrzewasz, że zakupione przez Ciebie materiały eksploatacyjne nie są oryginalne, możesz zgłosić swój produkt przez formularz znajdujący się TUTAJ. Zaznacz z czego wynikają Twoje wątpliwości, opisz problem i pomóż producentowi walczyć ze szkodliwymi podróbkami o niskiej jakości.

 

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.