Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Komputer HP Elite 800 G9 - wysoka wydajność w kilku konfiguracjach

HP przedstawiło serię nowych urządzeń stacjonarnych przeznaczonych dla użytkowników o różnorodnych potrzebach. Jednym z nich jest komputer Elite 800 G9, w kilku wszechstronnych wersjach.

Seria HP Elite 800 G9 to komputery, w których wnętrzu znajdują się silne procesory Intel® 12. generacji i karty graficzne NVIDIA RTX™ zapewniające odpowiednią produktywność i wydajność. Komputery te gwarantują wysokie bezpieczeństwo, łatwość obsługi i płynność działania wspieraną przez sztuczną inteligencję. Model dostępny jest w trzech obudowach o różnych wielkościach – Mini, SFF i Tower.

HP Elite Mini 800 G9 mimo kompaktowych rozmiarów cechuje się wysoką wydajnością. Obsługa wymagających aplikacji, dużych plików czy wielu zadań w tym samym momencie nie stanowi dla niego wyzwania. Funkcjonalność można zwiększyć podłączając aż do ośmiu wyświetlaczy. Jeśli zależy Ci na korzystaniu z rozbudowanych i skrajnie wymagających programów, najlepszym wyborem będzie natomiast urządzenie w konfiguracji Tower. Urządzenie w obudowie SFF to natomiast kompromis między możliwościami a wielkością.

Komputery z serii GP Elite 800 G9 dostępne w sprzedaży będą wiosną, ale ich cena nie jest jeszcze znana.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.