Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP EliteOne 800 G9 AiO - dla komfortowej pracy hybrydowej

HP zaprezentowało serię urządzeń stacjonarnych dla użytkowników o wszechstronnych wymaganiach. Jednym z nich jest jednostka AiO EliteOne 800 G9, która zachwyca nie tylko wyglądem, ale również możliwościami.

HP EliteOne 800 G9 AiO idealnie sprawdzi się w hybrydowym systemie pracy. Wyposażone w  technologię HP Presence urządzenie pozwoli na wygodny i sprawny udział we wszelkich wideokonferencjach i spotkaniach służbowych online. Dodatkowym udogodnieniem jest system Windows 11 dostosowany do szerokich potrzeb home-office. O doskonałe połączenie zadbają za to technologie Wi-Fi 6E i Bluetooth® 5.2, gwarantujące nieprzerwaną pracę.

Jednostka dostępna jest z procesorami Intel® 12. generacji oraz wyświetlaczami o przekątnej 23,8″ lub 27″. Design urządzenia jest nie tylko elegancki, ale również praktyczny, gdyż pozwala na odpowiednie zarządzanie okablowaniem, a funkcjonalna podstawa o regulowanej wysokości ułatwia sprawne przenoszenie urządzenia.

AiO HP EliteOne 800 G9 to urządzenie, które przypadnie do gustu profesjonalistom o dynamicznym i elastycznym trybie pracy. Jego premiery spodziewać się można wiosną. Cena nie jest jeszcze znana.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.