Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

CES 2022: HP Omen 27u 4K - monitor dla wymagających graczy

Podczas targów CES 2022 oprócz komputerów HP zaprezentowało również stworzony dla graczy monitor Omen 27u prezentujący obraz w 4K. Urządzenie łączy w sobie bardzo dobre odwzorowanie kolorów z przydatnymi funkcjami.

Omen 27u to praktyczny monitor gamingowy, który podłączyć można zarówno do komputera, jak i do konsoli. Model imponuje jakością obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K na matrycy IPS. Na uwagę zasługuje również pokrycie palety barw DCI-P3 na poziomie 95 procent oraz jasność wynosząca 450 nitów, co zapewnia obsługę formatu HDR na dobrym poziomie. O płynność obrazu zadba za to technologia AMD FreeSync Premium Pro eliminująca „rozrywanie obrazu”, a o bezpieczeństwo wzroku użytkownika – redukcja niebieskiego światła.

Fanów elementów wizualnych dodatkowo zadowoli podświetlenie znajdujące się z tyłu obudowy, które spersonalizować można za pomocą Omen Light Studio. Monitor posiada również wbudowane głośniki.

Urządzenie do sprzedaży powinno trafić w miesiącach wiosennych, a jego cena wynosić będzie po przeliczeniu około 2840 zł

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.