Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Gratka dla graczy - monitor Omen 27c Gaming

HP właśnie poszerzyło swoje portfolio monitorów dla graczy. Do rodziny urządzeń dołączył Omen 27c Gaming Monitor, który zapewne niedługo pojawi się również w Polsce.

Omen 27c Gaming Monitor to pierwszy na świecie zakrzywiony monitor z certyfikatem Eyesafe 1000R. Urządzenie oferuje obraz w rozdzielczości QuadHD, idealny dla graczy, którzy cenią sobie imponujące wrażenia z rozgrywki. Dodatkowe zalety to technologia VA, HDR 400, częstotliwość odświeżania 240 Hz (czas reakcji 1 ms), certyfikat AMD FreeSync Premium Pro czy gama barw DCI-P3 z pokryciem na poziomie 92%.

Nowy monitor od HP to także szereg funkcji Omen Gaming Hub, na które składa się m.in. Shadow Vision poprawiające widoczność szczegółów na ciemniejszych obszarach, Edge Precision dbające o ostrość obrazu czy dynamiczny celownik dopasowujący się kolorem do otoczenia, wyposażony w 248 opcji kształtu i koloru.

Z monitora korzystać można nie tylko do wyświetlania obrazu z komputera, ale również konsol PlayStation 5, Xbox Series X czy Nintendo Switch, co potwierdziło blisko 150 testów. Urządzenie powinno pojawić się w Polsce z końcem roku, a jego cena wynosić będzie 2199 złotych.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.