Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Spectre x360 16 – dla lepszej komunikacji i wygodniejszej pracy

Wraz z premierą systemu Windows 11, HP wypuściło urządzenia stworzone z myślą o ułatwieniu komunikacji ze światem oraz zapewnieniu optymalnych warunków do pracy zdalnej. Jednym z nich jest konwertowalny laptop Spectre x360 16.

Urządzenie wyposażono w kamerkę o rozdzielczości 5 MP, która znacznie uprzyjemni spotkania online. Jej zaletą jest przede wszystkim zastosowanie technologii Auto Frame, która dzięki zaawansowanemu wykrywaniu twarzy, umieści Cię na środku obrazu, nawet jeśli nie znajdujesz się dokładnie naprzeciwko obiektywu.

Oprócz tego Spectre x360 w najnowszej wersji oferuje imponujący obraz o rozdzielczości 3072x1920 prezentowany na dotykowym ekranie zabezpieczonym szkłem Gorilla Glass. Dodatkową zaletą matrycy jest 100% odtworzenia gamy kolorów sRGB czy maksymalna jasność na poziomie 400 nitów. Urządzenie występuje również w konfiguracji z ekranem OLED, pozwalającym na cieszenie się obrazem w 4K+.

W środku znajdują się natomiast mocne podzespoły, w tym procesor Core i7 jedenastej generacji o taktowaniu 5 GHz, dysk SSD 512 GB czy pamięć RAM 16 GB. Użytkownik w kwestii karty graficznej dostanie natomiast wybór między zintegrowaną Intel Iris Xe do podstawowych zadań lub Nvidia GeForce RTX 3050 dla bardziej wymagających użytkowników.

Wszystko to zamknięte jest w przyjemnym dla oka, eleganckim urządzeniu wyposażonym w narzędzia, które zadbają o jak najwygodniejszą pracę. HP Spectre x360 16 zadebiutował w październiku na zachodnim rynku z ceną 1639 dolarów, co po przeliczeniu daje około 6500 zł.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.