Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowa seria HP Smart Tank 7000

HP zapowiedziało nową serię wielofunkcyjnych urządzeń Smart Tank 7000, która ma łączyć w sobie niski koszt oraz wydajność pozwalającą na codzienne drukowanie w dużej liczbie kopii. Nowa seria to świetne rozwiązanie do domów i małych firm.

Nowe urządzenia zapewnią nie tylko niezwykłą jakość wydruku, ale również łatwość w zarządzaniu zadaniami dzięki intuicyjnej obsłudze, zastosowaniu panelu magic touch i kompatybilności z darmową aplikacją HP Smart App. Na nieprzerwaną pracę pozwoli technologia dwuzakresowej sieci Wi-Fi wyposażona w funkcję samonaprawiania. W serii Smart Tank o produktywność zadba automatyczny duplex oraz wysoka jakość wydruku aż do 50 tysięcy stron.

Dodatkową zaletą urządzeń jest ich ekologiczna produkcja. Smart Tank 7000 to pierwsze drukarki atramentowe stworzone z ponad 25% plastiku pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo w programie HP Planet Partners recyklingowi podlegają butelki po atramencie. Akcja ma na celu zredukowanie nowo wyprodukowanego plastiku na rzecz ponownego wykorzystania przetworzonych materiałów.

W Stanach Zjednoczonych seria HP Smart Tank 7000 dostępna jest w cenach od 399 do 499 dolarów. Koszt na polskim rynku nie jest jeszcze znany.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.