Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Uaktualnij pakiet biurowy Office w doskonałej cenie

Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm składa się z najpopulariejszych programów biurowych: Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016. Został tak zaprojektowany, aby ułatwić tworzenie i komunikację poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd, wbudowane narzędzia współpracy i wszechstronny program Outlook do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami i kontaktami. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.

Word umożliwia odtwarzanie wideo z Internetu, otwieranie i edytowanie zawartości plików PDF oraz wyrównywanie ilustracji i diagramów minimalnym nakładem pracy.

Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem.

W OneNote możesz rysować, pisać odręcznie i na klawiaturze, a następnie przeglądać notatki.

PowerPoint umożliwia tworzenie atrakcyjnych prezentacji za pomocą nowych narzędzi projektowych.

Outlook łączy się teraz automatycznie z kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizując zadania i kalendarze, łatwo uporządkujesz swoje plany na najbliższy czas.

Dlaczego warto przeprowadzić uaktualnienie do wersji Office 2016?

Microsoft Office 2016 pomaga pracować wydajnie - w dowolnym miejscu i czasie, wspólnie z innymi. Zaktualizowane wersje klasycznych aplikacji biurowych Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej produktywności. Masz dostęp do swoich dokumentów w chmurze, kiedykolwiek ich potrzebujesz. Możesz współpracować ze swoim zespołem, korzystając z wbudowanych we wszystkie programy narzędzi do udostępniania dokumentów, prezentacji i współpracy w czasie rzeczywistym.

Wydajniejsza praca przy komputerze

Office zawiera narzędzia zwiększające produktywność i wyświetla wskazówki, dzięki którym można szybciej wykonywać zadania. Funkcja Powiedz mi - Znajdź każdą potrzebną funkcję programu, nawet jeżeli nie pamiętasz jej nazwy! Funkcja Inteligentne wyszukiwanie -Sprawdzaj informacje w sieci Web bez wychodzenia z pliku. Zaznacz wyraz lub frazę, Office wyszuka za Ciebie wyniki wyszukiwania w sieci Web. Funkcja Wybierz motyw pakietu Office, jaki ci najbardziej odpowiada - motyw Ciemnoszary o zwiększonym kontraście, przy którym nie męczy się wzrok, motyw Kolorowy o nowoczesnym i świeżym wyglądzie lub motyw Biały, który zapewnia klasyczny wygląd pakietu Office.

Osiągaj świetne rezultaty, zawsze i wszędzie

Pracuj z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie - dzięki usłudze Microsoft OneDrive masz łatwy dostęp do plików zapisanych chmurze i możesz tworzyć, edytować i przeglądać efekty swojej pracy praktycznie z dowolnego miejsca i o takiej porze, która najbardziej ci odpowiada. Intuicyjna nawigacja zapewnia Ci komfortową pracę nad dokumentami, zdjęciami i filmami z dowolnego miejsca i urządzenia. Wznów pracę w miejscu, w którym ją przerwałeś, ponieważ aplikacja pamięta, w którym miejscu dokumentu ostatnio pracowałeś - niezależnie od tego, jakiego urządzenia używałeś i czy dokument jest przechowywany lokalnie, czy w chmurze. Bezpośrednio w programie Outlook można udostępniać pliki, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane, dołączając je jako załączniki lub łącza w programie Outlook.

Narzędzia stworzone do pracy zespołowej

Współpraca z innymi domownikami lub kolegami z pracy jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz szybko zaprosić inne osoby do przeglądania lub edycji dokumentów za pomocą funkcji prostego udostępniania. Współtworzenie dokumentów w programach Word, PowerPoint i OneNote. Pisząc w programie Word na bieżąco widzisz zmiany wprowadzane przez inne osoby. Udoskonalona historia wersji pozwala przeglądać i przywracać wcześniejsze wersje dokumentu, dzięki czemu możesz bez obaw wprowadzać zmiany w dokumentach. Wątki komentarzy w programach Word i PowerPoint pozwalają prowadzić zespołowe dyskusje na marginesie omawianego tekstu. Wyraźnie w nich widać, kto komu odpowiedział i kiedy.

Uaktualnienie w promocyjnej cenie

W celu zakupu Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm w promocyjnej cenie prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.