Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowość - Monitor HP EliteDisplay E271i

W ofercie Hewlett-Packard pojawi się wkrótce nowy biznesowy monitor - EliteDisplay E271i.

Monitor HP EliteDisplay E271i wyróżnia się przede wszystkim matrycą opartą na technologii IPS z podświetleniem LED. Zastosowanie diod LED i matrycy IPS umożliwiło HP przede wszystkim zwiększyć kąty widzenia, które w tym modelu monitora wynoszą 178 stopni. Zastosowanie matrycy IPS zapewniło także dobre odwzorowanie kolorów wyświetlanych na monitorze.

Nowy monitor HP będzie dostępny w sprzedaży z rozdzielczością 27 cali, a maksymalna rozdzielczość wyświetlanego obrazu ma wynosić 1920 x 1080 pikseli. Hewlett Packard zdążył już przyzwyczaić nas do dużej ergonomii swoich produktów. Tak stało się i teraz. Monitor cechować się będzie dużą funkcjonalnością i ergonomią pracy. Duże znaczenie ma to przede wszystkim w przypadku zastosowań biznesowych. W HP EliteDisplay E271i monitorze jest możliwość dopasowania wysokości, pochylenia i obrotu ekranu, jak i funkcja Pivot do ustawienia ekranu w pionie.

Pozostałe parametry nowego monitora HP kształtują się następująco: jasność maksymalna monitora to 250 cd/m2, kontrast statyczny wynosi 1000:1, a dynamiczny - 5 000 000:1. Czas reakcji matrycy to 7 ms, a dostępne dla użytkownika złącza to VGA, DVI-D, DisplayPort, z czego te dwa ostatnie obsługują jeszcze HDCP. Monitor nie jest wyposażony w HDMI. Za miast tego w jego obudowie znajdziemy aż trzy porty USB 2.0. Wymiary HP EliteDisplay E271i wraz z podstawą to 64,2 x 27,85 x 53,21 cm, przy wadze 7,7 kg.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.