Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP ENVY Recline - nowa seria komputerów All in One od HP

Hewlett Packard zapowiedziało, że wkrótce do sprzedaży trafi nowa seria komputerów All-in-One HP ENVY Recline.

Komputery nowej serii oferują bardzo zaawansowane (w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych - Dell, Asus, MSI), funkcje dotykowe. Dzięki zaawansowanym funkcjom dotykowym HP ENVY Recline umożliwia użytkownikom obniżanie i przybliżanie ekranu dotykowego. Tego rodzaju innowacyjne rozwiązanie sprawi, że korzystanie z nowej linii komputerów AIO będzie jeszcze bardziej intuicyjne.

Komputery All in One serii Envy Recline dostępne będą w 2 wariantach - z 23 i 27 calowymi monitorami IPS. Zastosowane w nich panele dotykowe potrafią rozpoznać do 10 punktów nacisku jednocześnie. Zastosowany w monitorze specjalny zawias, pozwala bez trudu obniżyć ekran pod blat i przybliżyć go do kolan użytkownika, umieszczając go tym samym w naturalnej pozycji do nawigacji dotykowej. Ekran można też wyprostować, jeśli użytkownik chce korzystać z komputera w tradycyjny sposób czy oglądać filmy. Tego rodzaju rozwiązanie jest wynikiem przeprowadzonych przez firmę HP badań, które wykazały, że w przypadku wykonywania zadań wymagających zastosowania wyłącznie narzędzi dotykowych zdecydowana większość użytkowników woli, gdy ekran znajduje się niżej i blisko nich.

Zarówno model HP ENVY Recline 23, jak i HP ENVY Recline 27 TouchSmart są wyposażone w procesory Intel Core IV oraz zewnętrzną kartę graficzną NVIDIA. Ponadto komputer HP ENVY Recline 27 jest wyposażony w technologię NFC, która pozwala użytkownikom jednym dotknięciem udostępniać zdjęcia, kontakty i adresy internetowe. To wszystko sprawia, że komputery HP ENVY Recline zapewniają najwygodniejsze funkcje dotykowe wśród komputerów PC dostępnych na rynku.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.