Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Komputery HP Envy

Notebook HP ENVY dv6

Rzuć się w wir zabawy. Niezrównana wydajność gwarantuje świetną rozrywkę. Komputer HP ENVY dv6, dostępny jest w głęboko czarnej obudowie z aluminium, ma dosyć mocy obliczeniowych i ciekawych funkcji, aby zapewnić mnóstwo zabawy.

Szybkie pobieranie multimediów, szybsze działanie Internetu i gier. Istnieje możliwość przyspieszenia HP ENVY dv6 wybierając opcje zewnętrznej grafiki i wydajnego procesora dostosowane do Twoich potrzeb.

• Aby ułatwić granie w podróży, komputer HP ENVY dv6 wyposażono w klawiaturę numeryczną i innowacyjną technologię HP Imagepad, opracowaną specjalnie w celu zwiększenia precyzji i ulepszenia reakcji na gesty.

• Masa HP Envy to ok. 2,44 kg. Sprawia, że zapakowanie i przeniesienie laptopa do znajomego jest zawsze łatwe.

Nowe centrum rozrywki.

• Filmy. Muzyka. Gry. Dzięki HP Envy można dostrzec najdrobniejsze szczegóły na ekranie panoramicznym i usłyszeć każdy dźwięk. Komputer HP ENVYdv6 jest standardowo wyposażony w system Beats Audio i cztery głośniki z subwooferem, co pozwala w pełni cieszyć się muzyką.

• Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Kamera internetowa HP TrueVision HD gwarantuje najlepszą jakość obrazu w każdych warunkach. Nawet przy słabym oświetleniu.

Innowacje oferowane wyłącznie przez firmę HP.

• Dzięki technologii HP SimplePass można używać odcisku palca zamiast hasła. Wystarczy przesunięcie palcem, aby uzyskać dostęp do kont online, chroniąc przy tym swoją tożsamość. Technologia HP SimplePass umożliwia zapamiętywanie haseł, co przyspiesza dostęp do potrzebnych funkcji. Technologia HP CoolSense dostosowuje temperaturę zależnie od warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Komputer pozostaje chłodny. Zapewniając wygodę użytkownika.

• Funkcja HP ProtectSmart chroni przechowywane na notebooku dane przed przypadkową utratą. Wykrywa ruch i planuje przyszłe operacje, zatrzymując pracę dysku twardego i chroniąc wszystkie dane cyfrowe użytkownika. HP Connected Music.

• Wbudowane oprogramowanie umożliwiające użytkownikom dostęp do Universal Music Catalogue.

• Interakcyjne narzędzie HP Support Assistant ułatwia stałe optymalizowanie wydajności komputera. Aby uprościć rozpoczęcie pracy z komputerem, firma HP oferuje też 90-dniową pomoc dotyczącą preinstalowanego oprogramowania.

Notebook HP ENVY dv7

Wydajność komputera stacjonarnego została połączona z ekscytującą rozrywką. Wszechstronny komputer HP ENVY dv7 może zastąpić komputer stacjonarny i gwarantuje świetną zabawę w zaciszu domu.

Możliwości komputera stacjonarnego i dużo więcej.

• Notebooka HP ENVY dv7 można zabrać wszędzie, ale najlepiej sprawdza się w domu. Komputer HP ENVY dv7 z aluminiową obudową w kolorze głębokiej czerni może stać się centrum rozrywki w każdym pomieszczeniu.

• HP ENVY dv7 to wyjątkowy komputer do najbardziej wymagających zastosowań. Dostępne są różne opcje wydajnej obsługi grafiki, głównej pamięci masowej i przyspieszonego przetwarzania. Ten komputer jest mistrzem pracy wielozadaniowej.

Nowe centrum rozrywki.

• Grafika w wysokiej rozdzielczości jest doskonale wyrazista. Ekran o przekątnej 17,3 cali i klawiatura numeryczna ułatwiają korzystanie z gier.

• Filmy. Muzyka. Gry. Dostrzeżesz najdrobniejsze szczegóły na ekranie panoramicznym i usłyszysz każdy dźwięk. Komputer oferuje imponujący system Beats Audio™ i cztery głośniki z subwooferem.

• Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Kamera internetowa HP TrueVision HD gwarantuje najlepszą jakość obrazu w każdych warunkach. Nawet przy słabym oświetleniu.

Innowacje oferowane wyłącznie przez firmę HP.

• Dzięki technologii HP SimplePass można używać odcisku palca zamiast hasła. Wystarczy przesunięcie palcem, aby uzyskać dostęp do kont online, chroniąc przy tym swoją tożsamość. Technologia HP SimplePass umożliwia zapamiętywanie haseł, co przyspiesza dostęp do potrzebnych funkcji.

• Technologia HP CoolSense dostosowuje temperaturę zależnie od warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Komputer pozostaje chłodny. Zapewniając wygodę użytkownika.

• Funkcja HP ProtectSmart chroni przechowywane na notebooku dane przed przypadkową utratą. Wykrywa ruch i planuje przyszłe operacje, zatrzymując pracę dysku twardego i chroniąc wszystkie dane cyfrowe użytkownika.

Notebook HP ENVY 4 Ultrabook

Notebook HP ENVY 6 Ultrabook

Ten Ultrabook™ podoła każdemu zadaniu. HP ENVY to cienki i lekki Ultrabook z dużym ekranem i systemem Beats Audio™. Dzięki miękkiej podstawie, która ułatwia chwycenie go i przeniesienie, ten laptop podoła każdemu zadaniu.

Najwyższa wydajność. Stylowy wygląd. Wyjątkowość.

• Komputer HP ENVY Ultrabook ma tylko 19,8 mm grubości i waży niecałe 1,75 kg — jest tak cienki i lekki, że można go zabrać wszędzie. Ten laptop zapewnia wystarczającą wydajność.

• Przyciągająca wzrok metaliczna obudowa sprawia, że zawsze chcesz nosić tego laptopa przy sobie. Delikatna w dotyku, antypoślizgowa podstawa gwarantuje pewny chwyt podczas przenoszenia.

Więcej rozrywki. Więcej gier. Więcej zabawy.

• Ultrabook Envy oferuje system Beats Audio, dwa głośniki, subwoofer i wspaniały wyświetlacz. Zapewnia to idealną jakość odtwarzania muzyki oraz wyświetlania filmów i pokazów zdjęć.

• Mnóstwo pamięci wideo zapewnia doskonałą obsługę gier i multimediów bez spowolniania pracy. Tworzenie i edycja filmów przebiegają błyskawicznie. Możesz w pełni cieszyć się tym, co lubisz najbardziej.

• HP ENVY Ultrabook jest wyposażony w porty, których można oczekiwać od najwyższej jakości laptopów, a nie komputerów Sleekbook. Np. HDMI, USB, RJ-45 i gniazdo słuchawkowe. Mimo niewielkich rozmiarów komputera można korzystać ze wszystkich potrzebnych połączeń.

Tylko z HP.

• Temperatura rośnie. Dlatego istnieje technologia HP CoolSense, która automatycznie dostosowuje temperaturę komputera przenośnego na podstawie użytkowania i warunków otoczenia. Komputer pozostaje chłodny. Zapewniając wygodę użytkownika.

• Funkcja HP ProtectSmart chroni przechowywane na notebooku dane przed przypadkową utratą. Wykrywa ruch i planuje przyszłe operacje, zatrzymując pracę dysku twardego i chroniąc wszystkie dane cyfrowe użytkownika.

• Grać można nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Opcjonalna podświetlana klawiatura jest pełnowymiarowa, nie trzeba więc iść na kompromis w kwestii wygody. Podświetlana klawiatura. Jeszcze jeden błyskotliwy pomysł.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.