Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

HP Envy Inspire – drukarki idealne do domu!

HP zapowiedziało nowe urządzenia drukujące, które mają oferować jeszcze więcej możliwości niż wcześniej. Wśród nich pojawiły się te z serii Envy Inspire – iście wszechstronne modele, które idealnie sprawdzą się w użytku domowym, dzięki swoim funkcjom z zakresu druku i skanowania.

Producent zadbał, aby urządzenia obfitowały w praktyczne funkcje, ułatwiające obsługę czy zapewniające wydajność druku. Wśród nich na uwagę zasługuje niestandardowe dwustronne drukowanie, personalizacja za pomocą dodawania daty i lokalizacji czy zastosowanie szablonów umożliwiających stworzenie kartek czy grafik okolicznościowych. Dużą rolę gra tu również dopracowany system druku bezprzewodowego przy użyciu aplikacji HP Smart. Urządzenia z tej serii po raz pierwszy otrzymały także certyfikat Works with Chromebook.

Urządzenia Envy Inspire umożliwiają korzystanie z subskrypcji HP+. Daje ona pół roku darmowego dostępu do usługi Instant Ink czy dodatkowy rok gwarancji HP. Przypominamy, że korzystanie z zamienników tuszy czy tonerów eliminuje urządzenie z realizacji postanowień gwarancji.

Ważna jest dla Ciebie ekologia? W ramach subskrybcji, za każdą wydrukowaną stronę, HP przekazuje środki na sadzenie nowych drzew czy ich ochronę.

Nowe drukarki pojawią się w dwóch wersjach, których ceny szacuje się na 649 zł za Envy Inspire 7220e oraz 749 zł za Envy Inspire 7920e za 749 zł. Druga opcja poza podstawowymi funkcjami otrzyma także podajnik przydatny dla użytkowników, którzy skanują lub kopiują nieco większe ilości dokumentów.

Zapytaj o ofertę

Sprzęt HP to dobry wybór. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.