Zarejestruj się / Moje konto

Koszyk jest pusty

INFOLINIA: 62 741 22 68

 

 • 62 741 22 68
  693 545 251
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Darmowa dostawa kurierem
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 48 godzin.

 

HP Envy - prosty i wydajny laptop

 

Tanie Laptopy HP - sprawdź ceny!

 

 

Finansuj komputery HP, laptopy HP, serwery HP w Grenke Leasing

Nowości z HP Roadshow

Niedawno pisaliśmy o nowych laptopach. Tym razem Hewlett Packard ujawnił kolejne szczegóły dotyczące komputerów stacjonarnych.

Tower, small form factor i ultra small desktop. To nowe obudowy, które wkrótce mają poszerzyć bogatą już ofertę komputerów stacjonarnych HP. Obudowy wyposażone zostały w USB 3.0 zainstalowane na specjalnym panelu frontowym. W komputerach serii 800 zamontowano w obudowie nowe zasilacze o sprawności 94 proc. Sprawność na tym poziomie będzie osiągnięta pod warunkiem, że komputer zostanie podłączony do gniazdka 210 V, przy 110 V - sprawność zasilacza wynosi 92 proc. W nowych obudowach HP można także zainstalować opcjonalnie dyski 2,5 calowe.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które ma zagościć w ofercie HP, będzie nowy model komputera AiO. Co je wyróżnia od rozwiązań konkurencji? Dowolność wyboru specyfikacji! Podzespoły będzie można dowolnie dostosowywać i kształtować wedle potrzeb. Konfiguracja będzie zależeć w głównej mierze od zasobności portfela i / lub indywidualnych wymagań. Ponadto w nowym komputerze typu All in One (wszystko w jednym) pojawić się ma 28-calowy ekran, który został dostosowany do pracy z systemem operacyjnym Windows 8. Wewnątrz znajdzie się również miejsce na dodatkowy napęd SSD lub SRT.

Wszystkie nowe desktopy HP będą oferowane z licencją Windows 8. Będzie zachowana możliwość downgrade'u systemu operacyjnego do Windows 7, a obecna oferta w zakresie obudów będzie dostępna w sprzedaży do kwietnia przyszłego roku.

ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz

Wszystkie kategorie produktów: